Ofis ortamınızı, işinizde minimum kesinti ile canlandıran hızlı bir ofis yenileme hizmeti sunuyoruz.

Mevcut iş yerinizi dönüştürmek, çalışanlarınızın performansını iyileştirebilir, maliyetleri azaltabilir, markanızı ve şirket kültürünüzü geliştirebilir.

Ofis yenileme hizmetlerimiz, bu faydaları gerçekleştirmenize yardımcı olmak için gerekli tasarım, planlama ve teslimatı sağlar.

Ofis yenileme tadilatları, taşınmanın ek komplikasyonları olmadan çalışma alanınızı yenilemek için heyecan verici bir fırsattır. Uzmanlardan oluşan ekibimiz tüm süreci yönetecek ve ofis tadilatınızın maliyetlerini belirleyerek sorunsuz ve uygun maliyetli bir teslimat sağlayacaktır.
Çağdaş ofis alanı, özellikle pandemi sonrası yeni ve mevcut yetenekleri çekmenin önemli bir parçasıdır. Mevcut çalışma alanınızı yeni sağlık, güvenlik önlemlerini ve değişen iş yeri gereksinimlerini karşılayacak şekilde yenilemek, çalışanlarınızın deneyimden ödün vermeden güvenli ve üretken kalmasına yardımcı olacaktır.

Ofis Yenileme Süreci

01.

Keşfet & Tanımla

İlk önce şu anda nasıl çalıştığınızı değerlendiriyoruz. Ardından nasıl çalışmak istediğinizi tanımlamanıza yardımcı oluyoruz.

02.

Tasarım

İşiniz kadar benzersiz bir iş yeri yaratmak için konseptler ve çözümler geliştiriyoruz.

03.

Plan

Kesin planlama ve zamanlama sayesinde, yenilemenizi aşamalı olarak gerçekleştiriyoruz. Çevrenizde çalışan ve işinizde kesintiyi en aza indiren aşamalı bir zaman çizelgesi geliştiriyoruz.

04.

Uygulama

Siz çalışmaya devam ederken ofisinizin inşaatını hızlı bir şekilde takip ederek günlük operasyonların aksamasını minimumda tutuyoruz. Yenileme için gerekli olan tüm ürün ve malzemelerin hazırlanmasından sonra, hafta sonları ve mesai saatleri dışında çalışarak, sizlere iş kaybı yaşatmadan yenilenen alanınıza kavuşmanızı sağlıyoruz.

Ofis alanlarının vazgeçilmezliğine inanıyoruz.

Ofis Renovasyonu

Mevcut ofis içi tadilatı veya yeni ofis projesi ihtiyaç süreçlerinde eksiksiz çözümler sunuyoruz. Konsept projeden taşınma anınıza kadar tek çözüm ortağınız INCON dur.

Ofis Dizayn

Yeni iş yerinizin beklentinizi karşılayabilmesi için isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı, sıkıntılarınızı ve beğenilerinizi dinliyoruz. Ofis binası teknik altyapısını, ofisteki ihtiyaçlarınız ile uyumluluğunu kontrol ediyoruz. 

Küçük Mahaller Büyük Değişimler

Daha düşük bütçeli ve daha sıkı zaman çizelgelerine sahip ofisler  için daha küçük ölçekli projeler sunuyoruz. Düşük bütçeli bir proje, daha düşük kaliteli sonuç alacağınız anlamına asla gelmez.

Bizimle iş birliğine
hazır mısınız?