Ofis alanları tasarlıyor, projelendiriyor, uygulayarak hayata geçiriyoruz.

Yeni iş yerinizin beklentinizi karşılayabilmesi için isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı, sıkıntılarınızı ve beğenilerinizi dinliyoruz. Ofis binası teknik altyapısını, ofisteki ihtiyaçlarınız ile uyumluluğunu kontrol ediyoruz. 

Tasarımcılarımız, ihtiyaç ve beklentileri karşılayan benzersiz bir iş yeri sunmak için uygulanabilir yaratıcı konseptler ve çözümler geliştiriyor.

Alanınızı görselleştirmenize yardımcı olmak için ayrıntılı eskizler, planlar ve 3D görseller hazırlıyoruz.

Ofis tasarımını şirket kültürünüzün zenginleştirmesine katkıda bulunmak, markanızın kişiselleştirmesini, performansın artırılmasını ve vizyonunuzun gerçeğe dönüşmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Ofis Dizayn Süreci

01.

Ön Bilgi

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve nasıl çalışmak istediğinizi anlıyoruz. Stratejilerinizi dikkate alıyor, öneri ve çözümler geliştirmeye başlıyoruz.

02.

Konsept

Sektörünüze, departmanlarınıza, genel alanlarınıza ait yeni çalışma uygulamalarına kadar işyerini şekillendiren ilham verici fikirlere bakıyoruz. Verimlilik yaratan, ofisin görünümünü, hissini değiştiren ve iş yerinizi yeniden canlandıran alanları ve unsurları dikkate alıyoruz.

03.

Modelleme

Son teknoloji programlama ile size gelecekteki alanınız hakkında gerçek bir fikir vermek için konseptlerinizi görselleştirmelere dönüştürüyoruz.

04.

Detay & Tasarım

Kararlaştırdığınız tasarım konseptinizi ofisin fiziksel yapısı ile koordine ederek mekanik, elektrik altyapıların ve ihtiyaçların nihai tasarımda dikkate alınmasını sağlıyoruz.

05.

Final Programı

Tasarım sürecimiz final program ile son buluyor. Verdiğiniz her karar projeye işlenerek sunum dosyası halinde teslim ediliyor. Bu kapsamlı dosya, tasarıma ait tüm detayları içeriyor.

Ofis alanlarının vazgeçilmezliğine inanıyoruz.

Ofis Renovasyonu

Mevcut ofis içi tadilatı veya yeni ofis projesi ihtiyaç süreçlerinde eksiksiz çözümler sunuyoruz. Konsept projeden taşınma anınıza kadar tek çözüm ortağınız INCON dur.

Ofis Yenileme

Mevcut iş yerinizi dönüştürmek, çalışanlarınızın performansını iyileştirebilir, maliyetleri azaltabilir, markanızı ve şirket kültürünüzü geliştirebilir.

Küçük Mahaller Büyük Değişimler

Daha düşük bütçeli ve daha sıkı zaman çizelgelerine sahip ofisler  için daha küçük ölçekli projeler sunuyoruz. Düşük bütçeli bir proje, daha düşük kaliteli sonuç alacağınız anlamına asla gelmez.

Bizimle iş birliğine
hazır mısınız?